Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Gerçek buz lazerin diğer lazer epilasyon işlemlerinden farkları şüphesiz sağladığı avantajlardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse;

Hiçbir ağrı veya acı hissi yaşanmaz, ecowatt teknolojisi sayesinde lazer atışları ile aynı anda gelen eksi derecelerde soğutma, işlemi tamamen konforlu bir sürece dönüştürür. 

Gerçek buz lazer, her cilt tipine uygulanabilir.

Gerçek buz lazer epilasyon her kıl kökünde uygulanabilir.

4 mevsim boyunca seanslar yapılabilir. İster yazın ister kışın gerçek lazer epilasyon seanslarına katılabilirsiniz. 

 

Gerçek bu lazer, tamamen sonuç garantili bir işlemdir. Uygulama bölgelerindeki tüm kıllar seanslar sonucunda kaybolur. Ancak ileriki zamanlarda yaşanacak bir horman tedavisi veya hormonal dengeyi bozacak herhangi bir hastalık kılların yeniden çıkmasına neden olabilir. Bunun gibi istisnalar dışında böyle bir ihtimal yoktur.

Hayır, böyle bir zarar söz konusu değildir. Cihazlarımız FDA onaylı cihazlar olduğu için doğru uygulamalar sayesinde hiçbir zarara sebep olmayacağından sakal üstü kullarda uygulanabilir. 

Cihaz, -40 dereceye kadar soğutma işlemi yapar. Üstün bir teknolojiyle geliştirilerek piyasaya sürülen cihazlarımızda acıya sebep olacak sıcaklık -40 derece ile soğutulduğu için hiçbir hissiniz olmaz.

Cihazımızla eğitimli uzmanlarımız tarafından yapılan uygulamalarda % 95 bitiş garantisi veriyoruz. İlk seans sonunda bile gözle görülür bir dökülme sağlayan FDA onaylı gerçek buz lazer diode cihazlarımızla tanışmak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Gerçek Buz Lazer Nerede WhatsApp ile İletişim Hemen Ara
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım